p style=”text-align: center;”>android-rom

Digiphone Super slim S2 Güncel Rom Dosyası

Eğer sizde bu tablete sahipseniz ve romunu artıyorsanız doğru yerdesiniz demektir. Aşağıdaki linkte Digiphone Super slim S2 ye  ait orjinal rom ve yükleyici programını indirip tabletinizi eski haline getirebilirsiniz.  Yanlış desen şifresi yazılımda kasmalar ve bozulmalarda elinizde bulunması gereken bir rom dosyasıdır.Romu yüklemek için gerekli bilgiler ve talimatlar inen dosya içerisinde basamak basamak anlatılmıştır.


http://turbobit.net/2jrem076c3u9.html

Boyut : 400 MB

4,241 total views, 3 views today

16 Thoughts on “Digiphone Super slim S2 Güncel Rom Dosyası

 1. Erkan on 09 Ekim 2013 at 8:12 AM said:

  çok teşekkürler uzun zamandır arayıp da bulamadığım birşeydi..

 2. Erkan on 09 Ekim 2013 at 2:19 PM said:

  sorunumun özümünü buldum iki farklı boş kart okuyucu takılıydı pc de o yüzden ikisini de usb yolu buldugundan burn butonu aktif değildi, kart okyucunun birini cıkartınca burn tuşu aktif oldu..

 3. kardes yukleme talımatlarına gerektıgı gıbı uyguladım tablette format basladı ama format bıttık ten sonra ekran sıyah lastı ve ne kapa ta bılıyorum tabletı nede aca bılıyorum artık sızde problem neyden kaynaklanıyor .. yardımcı ola bılırmısınız

  • yusuf on 11 Ekim 2013 at 1:43 PM said:

   tablete kameranın üzerindeki ince deliğe iğne gibi bişey sokarak tekrar yazılım yükleyin bendeki tablette gayet normal çalışıyor.

 4. ismet on 05 Kasım 2013 at 7:53 PM said:

  Merhaba romu yükledim ancak yerçekimi sensörü çalışmıyor. ekranı çevirince yada oyun oynarken sağ sola tepki vermiyor.

 5. omeraylmazdr on 05 Aralık 2013 at 3:24 PM said:

  çok saolun uzun zmndr arıyordm emeğinize sağlık :D

 6. fatih on 22 Ocak 2014 at 11:17 PM said:

  kardeş bunu yüklerken sprite update error hatası verip duruyor.ve tablet acılmıyor tablet digiphone süperslim s-2 .tablette desen kodu vardı.şuanda tablet açılmıyor başka bi a13 versiyon yükledim açıldı ama bu kezde ekran kaydı uyumsuz sanırım.yardımcı olursanız iyi olur tablet elimde kaldı :)

  • nerde veriyor. İnen dosyayı karta gerekli programla yazıyorsun bu hatayı sana karta yazarken mi veriyor yoksa tablete kurarken mi ?

 7. rom sorunsuz yüklendi fakat dokunmatik çalışmıyorr

  • dokunmatik sorunu olabilir sende yada farklı bir tablete kurmuş olabilirsin ben kendim kurdum gayet güzel herşey çalışıyor

 8. Ercan on 14 Şubat 2014 at 4:14 PM said:

  400 mb indirdik 2 saatte CRC hatası verdi. olacak iş mi bu şimdi?

  • Kendi uploadım dır. Dosyada hiçbir sorun yoktur. Hata vermesi senin işlemciden kaynaklanyor olabilir. başka bilgisayarda bi dene. Yada turbobit premium üyelikle 10 dak indir.

Bir Cevap Yazın

Post Navigation